Obec Pěčnov
Pěčnov

25.12.2010

X. turnaj v kulečníku

Turnaj byl pořádán Sborem dobrovolných hasičů v Pěčnově dne 25. prosince 2010.

Příhlášení účastníci

Ženíšek František Škopek Jan
Falář Josef Pěsta Miroslav
Kopelent Pavel Šimorda Pavel
Král Jan Kolář František
Král Miroslav Kahuda Stanislav
Vojta Martin Hes Radek
Šíma Jan Šíma Jan st.
   

Rozlosování do skupin

Každý z účastníků turnaje si tahal číslo od 1 do 14, se kterým potom nastupoval do turnaje.

Skupina A Skupina B
1 Pěsta Miroslav 8 Falář Josef
2 Hes Radek 9 Škopek Jan
3 Kahuda Stanislav 10 Vojta Martin
4 Šimorda Pavel 11 Kolář František
5 Šíma jan 12 Ženíšek František
6 Král Jan 13 Kopelent Pavel
7 Šíma Jan st. 14 Král Miroslav
 

Skupina A

Hrálo se na jeden vítězný zápas systémem každý s každým jednokolově. Do dalších bojů postupovali první čtyři ze skupiny.

Pěsta Miroslav - Král Jan
Hes Radek - Šíma Jan
Pěsta Miroslav - Šíma Jan st.
Kahuda Stanislav - Šimorda Pavel
Král Jan - Šimorda Pavel
Šíma Jan st. - Hes Radek
Šíma Jan - Kahuda Stanislav
Pěsta Miroslav - Hes Radek
Šíma Jan st. - Šimorda Pavel
Hes Radek - Král Jan
Kahuda Stanislav - Pěsta Miroslav
Šíma Jan st. - Král Jan
Šimorda Pavel - Šíma Jan
Král Jan - Šíma Jan
Šíma Jan st. - Kahuda Stanislav
Pěsta Miroslav - Šimorda Pavel
Hes Radek - Kahuda Stanislav
Šíma Jan st. - Šíma Jan
Kahuda Stanislav - Král Jan
Šimorda Pavel - Hes Radek
Šíma Jan - Pěsta Miroslav
 
Pořadí:
1 Šimorda Pavel 5
2 Šíma Jan 5
3 Král Jan 4
4 Pěsta Miroslav 4
5 Šíma Jan st. 2
6 Hes Radek 1
7 Kahuda Stanislav 0

O pořadí na prvním a třetím místě rozhodl vzájemný zápas.

Skupina B

Hrálo se na jeden vítězný zápas systémem každý s každým jednokolově. Do dalších bojů postupovali první čtyři ze skupiny.

Falář Josef - Kopelent Pavel
Škopek Jan - Ženíšek František
Falář Josef - Král Miroslav
Vojta Martin - Kolář František
Kopelent Pavel - Kolář František
Škopek Jan - Král Miroslav
Ženíšek František - Vojta Martin
Falář Josef - Škopek Jan
Kolář František - Král Miroslav
Škopek Jan - Kopelent Pavel
Vojta Martin - Falář Josef
Kopelent Pavel - Král Miroslav
Kolář František - Ženíšek František
Kopelent Pavel - Ženíšek František
Vojta Martin - Král Miroslav
Falář Josef - Kolář Frantošek
Škopek Jan - Vojta Martin
Ženíšek František - Král Miroslav
Vojta Martin - Kopelent Pavel
Kolář František - Škopek Jan
Ženíšek František - Falář Josef
 
Pořadí:
1 Kolář František 5
2 Král Miroslav 5
3 Falář Josef 4
4 Vojta Martin 3
5 Kopelent Pavel 3
6 Škopek Jan 1
7 Ženíšek František 0

O pořadí na prvním a čtvrtém místě rozhodl vzájemný zápas.

Play - off

Hrálo se systémem první s posledním na jeden vítězný zápas.

Čtvrtfinále

Šimorda Pavel - Vojta Martin

Šíma Jan - Falář Josef

Král Jan - Král Miroslav

Pěsta Miroslav - Kolář František

Semifinále

Vojta Martin - Šíma Jan

Král Miroslav - Kolář František

O 3. místo

Vojta Martin - Kolář František

Finále

Šíma Jan - Král Miroslav

Konečné pořadí

1. Král Miroslav
2. Šíma Jan
3. Vojta Martin
4. Kolář František
Datum vložení: 25. 12. 2010 18:28
Datum poslední aktualizace: 17. 5. 2020 18:29
Autor:

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Předpověď počasí

Počasí dnes:

24. 10. 2020

oblacnosdestem

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Informace e-mailem

Novinky e-mailem